NORDo značceproduktyProdejcidownloadsartists
 

 

Toxique

 


Viliam Béreš
Toxique, Lenka Dusilová, Infinite Quintet, 
Lanugo a další...

"Nord je super stroj v tom, že stárne mnohem pomaleji než ostatní keys v týhle cenový kategorii. Skandinávci z Clavie totiž donekonečna rozšiřujou banky, který si můžete zdarma stáhnout do svýho přístroje, takže pokud zrovna nejste úplně odvařený ze zvuku svýho Steinwaye, stačí si počkat pár měsíců a zaručeně vás soundinženýři překvapí novou várkou samplů.

Další skvělá věc je, že koupí tohohle zabijáka nedostanete jen skvělý piana, rhodes a hammondy, ale taky spousty kvalitních synths a hlavně prostor pro vaše vlastní samply. Takže v jednom stroji máte ještě dva další, což se vám bude sakra hodit na letních fesťácích a jejich hyper ultra krátkejch zvukovkách.


Co mě dost baví je sekce efektů, který dodaj samplům na autentičnosti - trocha drivu a delaye a hned máte po ruce zvuk, kterej je originální a charakteristickej. A nejlepší na tom je ta rychlost, kterou kýženýho efektu dosáhnete.

Nord je prostě naprosto ideální nástroj pro muzikanty, který většinu svýho hudebního času tráví na podiu."

 

Beata Hlavenková

 


Beata Hlavenková
pianistka, skladatelka, aranžérka, producentka

Beata Hlavenková je česká pianistka, skladatelka, aranžérka a producentka. Absolvovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě (obor skladba, 1998) a University of Massachusetts (Master’s Degree v oboru kompozice, jazzová kompozice a aranžování, 2004).

Známá je například díky své spolupráci s Lenkou Dusilovou nebo Ivou Bittovou. Beata patří k nejvyhledávanějším hudebníkům.

 

Beata Hlavenková

 


Michal Šupák
zpěvák, baskytarista, pianista, klávesista

Michal Šupák vystudoval na Janáčkově konzervatoři hru na klavír. V průběhu svého života získal několik ocenění, přičemž za jedno z těch nejprestižnějších můžeme považovat cenu Pianista roku (2014). Nejvíce Michala proslavilo účinkování v populární kapele Charlie Straight.

 

 

 

 

   

Zastoupení v ČR:
Audio Partner, s.r.o.,
Děkanská vinice I 1644
, Praha 4 
IČO: 27114147, DIČ: CZ27114147

Velkoobchod:
Audio Partner, s.r.o., Mezi vodami 23, 143 00 Praha 4 - Modřany 
(+ 420) 244 090 443
sales@audiopartner.com |
www.audopartner.com